ÖVRIGT / Smycken / Broscher 10849500
nr 1084 9500
Broscher
2 st, silver, 1930-tal
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 januari 2017
kl 18:30:57
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver